Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kahraman Aksesur 15 yılı aşan hizmeti ve üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren bebe aksesuarları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Bünyesine yeni kattığı lazer makinasıyla kot kumaşa bıyık, iğne kırığı, yırtık ve çeşitli desenleri kazıma, kadife ve diğer kumaşlar üzerine de kazıma ve desen çalışmaları işlemlerine başlamıştır.

Bunun yanında bebe aksesuarları, taş dizayn, saten kurdela, kadife kurdela, organze kurdela, baskılı kurdela, etiket baskı, her ölçüde sıcak ve soğuk kumaş kesimi, tül kumaş, polyester kumaş, pamuk ve pamuk polyester kumaş, simli dantel kumaş, brode kumaş temini ayrıca zengin ürün yelpazesine sahip fisto şerit, gipür motifler, kopanaki,  naylon ve likralı dantel satışı işlerini yapmaktadır.

Şirketimiz kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede bebe ve aksesuar sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Kahraman Aksesuar, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Şirket Müdürü
Önder KILIÇOĞULLARI